Turistická základna, kterou najdete na úbočí jihočeské hory Kleť, 20 km od Českých Budějovic a 15 km od Českého Krumlova.

 Mapa a dopravní informace jsou zde.

Středisko se nachází v krásné přírodě CHKO Blanský les, v nadmořské výšce 700 m.

Nabízíme letní i zimní rekreaci pro rodiny i sportovce s ubytováním v chatách nebo v hlavní budově, s možností koupání, sportování, výletů na kolech, na koních a v zimě i na lyžích. Celé okolí je protkáno hustou sítí značených i neznačených turistických a cykloturistických tras. Přímo pod areálem střediska je v zimě v provozu lyžařský vlek. Pouze několik kilometrů vzdálená je řeka Vltava, hlavní trasa letních vodáckých cest na jihu Čech.

V blízkém i vzdálenějším okolí najdeme mnoho turistických, sportovních i kulturních zajímavostí: historická města Český Krumlov a České Budějovice, kláštery Zlatá Koruna a Vyšší Brod, vodní nádrž Lipno, zříceniny Dívčí Kámen, Kuklov a Vítkův Kámen, hrad Rožmberk, zámky Hluboká a Kratochvíle, rozhledny na Kleti a Libíně, bývalou trasu koněspřežné železnice z Č.Budějovic do Lince, lyžařské areály na Kramolíně a na Kleti, hvězdárnu na Kleti, památku UNESCO - vesnici Holašovice a další. Celá krajina v okolí je branou k pohoří Šumava.Více zde.

V období letních i zimních prázdnin organizujeme vždy několik běhů dětských táborů s různým zaměřením - například tábory s výukou jízdy na koni, turistické, putovní, ale i počítačové apod.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU !